Město Žatec

Chmelařství Žatec

Strana:123456[7]89

Závodní  Trénink s Mistryní Evropy13.11.2015
V pondělí 16.11.2015 bude trénink s Mistryní Evropy, Petrou Chocovou. Všichni plavci účast povinná, zvláště prsaři !!!
Zpráva  PF 201523.12.2014
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A PLAVECKÝCH ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE

PŘEJE ODDÍL PLAVÁNÍ
SK JAZZMANI ŽATEC
Závodní  Mistrovství světa (25m) - Doha (QAT) - 3.-7.12.20148.12.2014
Lucie Svěcená startovala na svém prvním seniorském Mistrovství světa a vedla si skvěle. V Kataru plavala své nejlepší motýlkářské tratě a na obou si zlepšila své nejlepší letošní časy. Na 50m motýlkem zaplavala čas 26.61 a obsadila 24.místo a 100m motýlkem zvládla za 58.85 a skončila na 28.místě. Lucka plavala ještě ve štafetě 4x100m polohový závod, která obsadila výborné 11.místo.