Město Žatec

Chmelařství Žatec

Strana:1234567[8]9

Závodní  Ranní tréninky + fitko 8.9.2014
Ranní trénink začínají 8.9.2014. Fitko bude každé úterý v 16:00 a připomínáme, že je povinné pro všechny plavce skupiny A a B!
Závodní  Světové olympijské hry mládeže - Nanjing 201426.6.2014
Světová plavecká federace FINA potvrdila starty (50M a 100M) Lucky Svěcené na Světové olympiádě mládeže v čínském Nanjingu, která se bude konat 16.-28.8.2014.
Závodní  MS, MSJ, MEJ, EYOF - naši plavci na světových soutěžích.2.7.2013
Letní fantastická republiková sezóna sice skončila, ale pro naše nejlepší plavce naopak přichází její vrchol. Na všechny naše reprezentanty čekají v červenci a srpnu vrcholné světové a evropské soutěže.

Tomáš Plevko - MS (Barcelona)
Lucie Svěcená - MEJ (Poznaň), MSJ (Dubai)
David Urban - MEJ (Poznaň), MSJ (Dubai)
Antonín Svěcený - EYOF (Utrecht)
Závodní  Mistrovství Evropy - Chartres 2012 - 22.-25.11.201212.11.2012
4.den
Neskutečné se stalo skutkem :-)
Lucie Svěcená veze z Chartres stříbrnou medaili ze štafety 4x50PZ. Kvarteto ČR zvládlo trať v novém českém rekordu 1:47.67

Tomáš Plevko ve štafetě 4x50VZ, která skončila na 5.místě, zaplaval na prvním úseku čas 21.63, což je nový český rekord a zároveň splněný limit na MS v Istanbulu.

3.den
I v sobotu pokračovali naši plavci na ME v Chartres v neskutečných výkonech.
Lucie Svěcená nejprve postoupila na 100M v rozplavbách do semifinále skvělým časem 59.71. V odpoledním semifinále pak předvedla výkon z říše snů. Časem 58.77 vytvořila nový český seniorský i juniorský rekord ČR, který zlepšila o 0.77s a postup do finále ji unikl o pouhé 3 setiny!.
Tomáš Plevko startoval opět ve štafetě, tentokrát ve smíšené na 4x50VZ. Dopoledne se našim plavcům podařilo postoupit do finále a v něm nakonec obsadili pěkné 8.místo.

2.den
Na ME v Chartres nám přinesl 2.den další velký úspěch.
Lucie Svěcená zaplavala na 50M v rozplavbách nový český seniorský i juniorský rekord ČR 26.91 a postoupila do semifinále! V semifinále opět stlačila svůj čas pod 27 vteřina a celkově obsadila 16.místo za 26.99..
Tomáš Plevko startoval opět ve štafetě, tentokrát ve smíšené na 4x50PZ a jen 7 setin chybělo na bronzovou medaili.

1.den
1.den ME v Chartres přinesl pro náš oddíl obrovský úspěch.
Tomáš Plevko získal se štafetou ČR 4x50PZ bronzovou medaili!.
Navíc na 50VZ překonal nejprve v rozplavbách český rekord časem 21.86 a v semifinále ho ještě posunul na fantastických 21.73!!!
Lucie Svěcená si zlepšila osobní rekord na 100Z na 1:01.12 a obsadila celkově skvělé 22.místo v Evropě.
Závodní  Suchá příprava - ÚČAST POVINNÁ !!!30.10.2012
Upozorňujeme všechny plavce ze závodní skupiny "A", že úterní suchá příprava je, stejně jako všechny plavecké tréninky, !!! POVINNÝ TRÉNINK !!!
V případě vašich neúčastí nebudete přihlašováni na závody. Ti co dnes na suché nebyli, podají vysvětlení u trenéra ve středu na plaveckém tréninku!