:. Reklama

:. Žatecká teplárenská

Žatecká teplárenská

:. Sponzoři

    Město Žatec

Chmelařství Žatec

Seznam přihlášených 2017/2018



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 40 dětí)
Hrbáčková Eliška 11 neplavec žádný 
Lhotská  Nikol 12 neplavec Lenka 
Vokurka  Jan 11 neplavec Irena 
Herman Václav 11 plavec žádný 
Lučanová Viktorie 08 plavec Jirka 
Lučanová Lucie 12 neplavec žádný 
Sekot Tomáš 11 plavec Irena 
Rábová  Dorota  11 plavec Nikola 
Kvoch Matěj 10 plavec Nikola 
10 Klima Mikulas 12 neplavec Lenka 
11 Krupka Petr 11 plavec Irena 
12 Mencl  Lukáš 10 plavec Irena 
13 Duškova Michaela  10 neplavec žádný 
14 Krejčová  Tereza 09 plavec Marek 
15 Tajblová Daniela 12 neplavec žádný 
16 Diepoldová Sofie 11 plavec Nikola 
17 Ralbovský Nikolas 10 plavec Nikola 
18 Kimák Matěj 11 neplavec žádný 
19 Kimák Jakub 09 neplavec žádný 
20 Švejda Matěj 09 plavec Lenka 
21 Šnokhous Dominik 09 plavec Nikola 
22 Křížová Eliška 12 plavec Nikola 
23 Měkynová Anna 12 neplavec žádný 
24 Galló  Petr 12 neplavec Nikola 
25 Švejdová  Karolína 04 pokročilý žádný 
26 Štůlová Klára  09 plavec Irena 
27 Kašova  Jitka 09 plavec Jirka 
28 Králíková  Karla 11 neplavec Lenka 
29 Mlezivova Ester 12 neplavec žádný 
30 Fína Jan 12 plavec Nikola 
31 Krejčí Michaela Ema 05 závodní Nikola 
32 Kinšt Radim 13 plavec Nikola 
33 Hostinský David 12 plavec Nikola 
34 Pop Eduard 10 plavec Nikola 
35 Benešová Julie 12 neplavec Nikola 
36 Zlatohlávková Gabriela 12 neplavec Lenka 
37 Kuna Daniel 08 plavec Irena 
38 Ilčík Matyas 11 neplavec Nikola 
39 Eliasova Veronika 09 plavec Irena 
40 Filinger Patrik 10 plavec Nikola 
Náhradníci
41 Kuneš Jan 08 plavec Irena 
42 Kuneš Michal 11 neplavec Lenka 
43 Kassal Ondřej 10 plavec Nikola 
44 Slavík Michal 12 plavec Irena 
45 Burda Jan 11 plavec Nikola 
46 Řezáčová Marie 07 plavec žádný 
47 Pöschl Josef 10 plavec Nikola 
48 Demutová Sofie 09 plavec Irena 
49 Grac Nicolas 09 plavec žádný 
50 Strýhal Zdeněk 08 pokročilý Jirka 
51 Sekáč  Denis 09 neplavec Nikola 
52 Švancarová Markétka 11 neplavec Lenka 
53 Mikšátko Filip 12 neplavec žádný 
54 Hartinová Elen 12 plavec Nikola 
55 Klasnová  Anna 12 neplavec Nikola 
56 Řimnáč Petr 11 neplavec žádný 
57 Řimnáč Pavel 11 neplavec žádný 
58 Kačerová Kateřina  09 plavec Nikola 
59 Trejbal Vojtěch 11 neplavec žádný 
60 Klimperová Terezie 11 plavec Nikola 
Náhradníci
61 Švugrová Anežka  11 plavec Lenka 
62 Pindiak Štěpán 08 neplavec žádný 
63 Holinka Ondřej 11 neplavec Nikola 
64 Šťastná Emma 10 neplavec žádný 
65 Kozlovský Vojtěch 08 pokročilý Marek 
66 Karas Petr 10 neplavec žádný 
67 Nachlinger Filip 09 neplavec žádný 
68 Svejdova Magdalena 12 plavec Nikola 
69 Nevedelová Amálie 09 neplavec žádný 
70 Nevedel Lukáš 11 neplavec žádný 
71 Balínová Laura 11 plavec žádný 
72 NGUYEN DAC TUAN KIET 16 neplavec žádný 
73 Fuzák  Radek 12 neplavec žádný 
74 Gregor Jonáš 12 neplavec žádný 
75 Hradec Patrik 07 plavec žádný 
76 Vonka Alan 12 neplavec žádný 
77 Vonka Richard 10 plavec Nikola 
78 Kopecký Daniel 12 neplavec žádný 
79 Krasl Martin 11 neplavec Nikola 
80 Nguyen Dac Tuan Son 22 neplavec žádný 
81 Hrůzová  Ester 10 neplavec žádný 
82 Kuna Daniel   pokročilý Irena 
83 Fabiánová Viktorie 10 neplavec žádný 
84 Kinderman Tomáš 12 plavec žádný 
85 Holanová  Berenika 15 neplavec žádný 
86 Vu Mai Huong 30 plavec žádný 
87 Šokin Martin 06 plavec žádný 
88 Klímová Marie 08 neplavec žádný 
89 Klíma Martin 10 neplavec žádný 
90 Klímová Kateřina 12 neplavec žádný 
91 Mikloš Jonáš 09 plavec Irena 
92 Jesínková Kateřina 12 plavec žádný 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Lhotská Natálie 08 pokročilý Marek 
Vokurka Filip 05 pokročilý jiny 
Juha Adam 07 plavec Jirka 
Vízner Jan 09 pokročilý Marek 
Gunár Arnošt 11 plavec Irena 
Šimůnková Eliška 01 pokročilý Lenka 
Šimůnková Ema 04 pokročilý Lenka 
Perger Rudolf  02 pokročilý Jirka 
Menclová Aneta 08 plavec jiny 
10 Dušek  Přemysl 07 plavec žádný 
11 Duchoňová Barbora 09 plavec Nikola 
12 Duchoňová Zuzana 11 plavec Irena 
13 Kolářová Kateřina 11 plavec Lenka 
14 Diepoldová Vanesa 07 pokročilý jiny 
15 Bláha Daniel 08 neplavec Nikola 
16 Bláha Lukáš 07 plavec Marek 
17 Kovář Štěpán 08 pokročilý jiny 
18 Roučová Natálie 07 plavec Irena 
19 Čučvara  Pavel 07 pokročilý Irena 
20 Chmelařová Adéla 06 plavec Marek 
21 Sluka Daniel 11 plavec Irena 
22 Fárková Tereza 07 plavec žádný 
23 Dáňová Irena 07 pokročilý jiny 
24 Hostinský Pavel 09 pokročilý Marek 
25 Pop Drahomír 06 pokročilý jiny 
26 Šlehober Vít 02 pokročilý Lenka 
27 Husáková Eliška 06 plavec Marek 
28 Husák Radek 08 neplavec Irena 
29 Žatecký vojtěch 05 pokročilý Marek 
30 Samec  Michal 06 plavec Nikola 
31 Ilčík Martin 06 plavec Nikola 
32 Végh Šimon 10 pokročilý Irena 
33 Zamogylnyi Oleksii 09 pokročilý žádný 
34 Koňák Petr 07 pokročilý Marek 
35 Pavel Stehlík 07 pokročilý žádný 
36 Winkelhöfer Tomáš 07 plavec žádný 
37 Forejt Tomáš 10 plavec žádný 
38 Lorenc Vojtěch  05 plavec žádný 
39 Lorencová Ema 07 plavec žádný 
40 Alferi Jiří 10 plavec žádný 
41 Bejček Pavel 08 plavec Irena 
42 Bejček Jan 10 neplavec Irena 
43 Tejmlová Bára 09 plavec žádný 
44 Morongová Adéla 09 pokročilý Irena 
45 Šafář Jindřich 06 plavec Irena 
46 Eliášová Sára 10 plavec Irena 
47 Švec Adam 12 neplavec Jirka 
48 Klán Jakub 06 pokročilý jiny 
49 Lukeš Matěj Václav 09 plavec Nikola 
50 Lysuk Kamil 09 plavec Nikola 
Náhradníci
51 Kopečná Barbora 09 plavec Lenka 
52 Eliášova Aneta 09 pokročilý Nikola 
53 Kocinová Barbora 08 pokročilý Irena 
54 Ptáčníková Petra 11 plavec Nikola 
55 Ptáčník Adam 04 plavec žádný 
56 Ptáčníková Petra 11 plavec Nikola 
57 Pleschimgerpvá Karla 08 plavec žádný 
58 Jonicová Ema 09 plavec Nikola 
59 Nela  Chlupová 05 plavec Lenka 
60 Kozlovská Julie 06 pokročilý Lenka 
Náhradníci
61 Sieger Jan 04 pokročilý Lenka 
62 Pindiaková Barbora 03 pokročilý Lenka 
63 Morávek Tomáš 07 pokročilý Irena 
64 Morávková Markéta 07 pokročilý Irena 
65 Šípková Tereza 04 pokročilý Marek 
66 Kadnár Jan 04 pokročilý Lenka 
67 Hanzlová Tereza  11 plavec žádný 
68 Jonica Jan 08 plavec Nikola 
69 Hrdličková Klára  plavec žádný 
70 Hrdlička  Matěj 08 neplavec žádný 
71 Gregorová Štěpánka 06 plavec Irena 
72 Kvapil Miroslav 04 pokročilý Jirka 
73 Eichelman Filip 05 pokročilý jiny 
74 Hanel Tom 06 pokročilý jiny 
Kojenecké plavání - 1x týdně
Kronichová Evelin 16 neplavec žádný 
Kirillov Pavel  17 neplavec Nikola 
Bayer Ondřej 16 neplavec žádný 
Víznerová Kateřina 16 neplavec žádný 
Ralbovský Filip 16 neplavec žádný 
Kounovský Ondřej 15 neplavec Nikola 
Černý Jan 16 neplavec Nikola 
Kočka Petr 17 neplavec žádný 
Šmerák Daniel 17 neplavec Nikola 
10 Kronichová Evelin 16 neplavec žádný 
11 Vladař Matyáš 17 neplavec žádný 
12 Ježková Ema 16 neplavec Nikola 
13 Ježková Lea 16 neplavec Nikola 
14 Malá Sara 17 neplavec žádný 
15 Balínová  Lucie 17 neplavec žádný 
16 Moravszká  Daniela 17 neplavec žádný 
17 Jelínek Dominik 15 neplavec Nikola 
18 Procházková Štěpánka 16 neplavec Nikola 
19 Novák Nikolas 16 neplavec žádný 
20 Čejka Matěj 15 neplavec Nikola 
21 lálová anna 16 neplavec žádný 
22 Bergmann Max 15 neplavec žádný 
23 Smolka Martin 17 neplavec žádný 
24 Svejda Jiří  16 neplavec Nikola 
25 Baierlová Jasmína 17 neplavec žádný 
26 Krausová Sofie 16 neplavec žádný 
27 Legart Štěpán 16 neplavec žádný 
28 Žemličková Tereza 17 neplavec žádný 
29 Lněníček Lukáš 17 neplavec žádný 
30 Vančurová Kateřina 17 neplavec žádný 
31 Matl Radek 17 neplavec žádný 
32 Hindrova Barbora 16 neplavec žádný 
33 Fínová  Viktorie 15 neplavec Nikola 
34 Postnikova Elizabeth 23 neplavec Nikola 
35 Brunclík  Petr  17 neplavec žádný 
36 Vondráček Jan 15 neplavec Nikola 
37 Greiffeneggova  Gabriela  17 neplavec žádný 
38 Vondrová Terezie  16 neplavec Nikola 
39 Lyko Marcus 15 neplavec Nikola 
40 Šrámek Jan 15 neplavec Nikola 
41 Holanová  Berenika 15 neplavec Nikola 
42 Pešková Anna 16 neplavec Nikola 
43 Spaazova  Ella 17 neplavec žádný 
44 Nociar Daniel 17 neplavec žádný 
45 Dušková Rozálie  neplavec žádný 
46 Jesínek Martin 16 neplavec Nikola 
47 Veselá  Viktorie 17 neplavec žádný 
48 Čížková  Emily 16 neplavec Nikola 
49 Hlaváček  Josef 17 neplavec žádný 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Holubová Lucie 13 neplavec Nikola 
Krejčová  Michala 13 neplavec Nikola 
Ježková Sára 13 neplavec Nikola 
Procházková Veronika 13 neplavec Nikola 
Čejková Anežka 13 plavec Nikola 
Grund Matyáš 13 neplavec Nikola 
Sivok Tadeáš 13 plavec Nikola 
Krásný Dobromil 14 neplavec Nikola 
Prágner Matyáš 16 neplavec Nikola 
10 Králová Aneta 16 neplavec Nikola 
11 Serbusová Karolína 14 neplavec Nikola 
Závodní plavci C
Rábová  Johana  06 závodní Jirka 
Zárubová Ester 06 závodní Nikola 
Švec Daniel 06 neplavec žádný 
Šlehoberová Klára 05 neplavec Nikola 
Kopačková Bára 07 závodní Nikola 
Lukeš Jan Vlastimil 07 závodní Nikola 
Zusková Klára 05 závodní Jirka 
Korandová Lenka 07 pokročilý jiny 
Svoboda Petr  závodní Nikola 
10 Mikloš Josef 03 pokročilý Lenka 
11 Paymová Kateřina 09 plavec Jirka 
12 Lím Jan 06 závodní Jirka 
13 Dvořáková Kristýna 06 neplavec Jirka 
14 Kroulík Jakub 05 závodní Jirka 
Závodní plavci B
Synková Valentýna 07 závodní Nikola 
Povová Agáta 05 závodní jiny 
Eliášová Rebeka 06 závodní Nikola 
Bartková Ema 06 závodní jiny 
Řimnáč Jakub 03 závodní Jirka 
Mráz Jan 04 závodní Jirka 
Halvátová  Simona  04 závodní Jirka 
Límová Lucie 02 závodní Jirka 
Závodní plavci A
Balon  Kristián  03 závodní Jirka 
Bešíková Lenka 04 závodní Jirka 
Urban David 95 závodní jiny 
Halvátová  Radana  01 závodní jiny 
Haišman Radek 00 závodní jiny 
Iblová Tereza 02 závodní Jirka 
Dvořák Jakub 99 závodní Jirka 
Svěcená Lucie 97 závodní jiny 
Mach Filip 00 závodní jiny 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016