:. Reklama

:. Žatecká teplárenská

Žatecká teplárenská

:. Sponzoři

    Město Žatec

Chmelařství Žatec

Seznam přihlášených 2018/2019



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 50 dětí)
Herman Václav 11 plavec Nikola 
Holubová Lucie 13 neplavec Nikola 
Boháčová Anna 12 neplavec Nikola 
Kozlovský Vojtěch 08 plavec Nikola 
Kozlovský Václav 13 pokročilý Marek 
Ježková Sára 13 neplavec Nikola 
Krejčová Michala 13 neplavec Nikola 
Herman Václav 11 plavec Nikola 
Elias Aron  08 pokročilý Irena 
10 Měkynová  Anna  12 plavec Nikola 
11 Bláha Daniel 08 plavec Nikola 
12 Vokračka  Dominik 10 plavec Irena 
13 Vokračkova Terezie 12 plavec žádný 
14 Kinderman Tomáš 12 neplavec žádný 
15 Forejt Tomáš 10 plavec Irena 
16 Kimák Matěj 11 neplavec jiny 
17 Kimák Jakub 09 plavec Irena 
18 Odenthal Tomáš 12 neplavec Irena 
19 Bechyně Vojtěch 11 neplavec Nikola 
20 Vácha David 11 neplavec žádný 
21 Lhotská  Nikol 12 plavec Nikola 
22 Klasnová Anna 12 plavec Nikola 
23 Hnidzikova Veronika 13 neplavec žádný 
24 Horáková Eliška 08 plavec Nikola 
25 Galló  Petr 12 neplavec Nikola 
26 Kuneš Michal 11 neplavec jiny 
27 Kuneš Jan 08 plavec Marek 
28 Cigl Tadeáš 11 neplavec žádný 
29 Benešová Julie 12 neplavec Nikola 
30 Pop Eduard 10 plavec Irena 
31 Lučanová Lucie 12 plavec Nikola 
32 Petráň Matěj 12 plavec Irena 
33 Grác  Nicolas 09 pokročilý Marek 
34 Herman Vojtěch 14 neplavec žádný 
35 Kvoch Šimon 13 neplavec Nikola 
36 Kvoch Matěj 10 plavec Nikola 
37 Pešinová Gabriela 09 neplavec žádný 
38 Klíma Mikuláš 12 neplavec jiny 
39 Šípková Nela 10 neplavec žádný 
40 Hendrich Vaclav 11 neplavec žádný 
41 Mlezivova  Ester  12 plavec Nikola 
42 Gunár Arnoštek 11 pokročilý Marek 
43 Švejdová Magdalena  12 plavec Irena 
44 Borovský Adam 11 neplavec žádný 
45 Křížová Eliška 12 plavec Nikola 
46 Pišvejcová Šárka 11 plavec Nikola 
47 Stehlík Matyáš 13 neplavec žádný 
48 Stehlíková Markéta 13 neplavec žádný 
49 Borovský Adam 11 neplavec žádný 
50 Čejková Anežka 13 plavec žádný 
Náhradníci
51 Ptáčníková Petra 11 plavec Nikola 
52 Procházková Veronika 13 neplavec Nikola 
53 VALOVÁ Lucie 10 plavec žádný 
54 Filinger Patrik 10 plavec Irena 
55 Hostinský David 12 plavec Irena 
56 Burda Jan 11 plavec Nikola 
57 Hanuliak Miroslav 13 neplavec žádný 
58 Ilčík  Matyas 11 plavec žádný 
59 Braun Denis 08 pokročilý Marek 
60 Braunová  Valery 10 plavec žádný 
Náhradníci
61 Kyloušek Vilém 09 neplavec Nikola 
62 Kočková  Adéla 10 plavec Marek 
63 Karas Vojtěch 12 neplavec Nikola 
64 Tesař Lubomír 08 plavec žádný 
65 Hrbáčková Eliška 11 plavec jiny 
66 Irmanová Adéla 10 plavec Irena 
67 Procházka Tomáš 11 neplavec žádný 
68 Hrůzová  Ester 10 neplavec žádný 
69 Morongová Adéla 09 pokročilý Martin 
70 Rolcová Marie 11 plavec žádný 
71 Švec Adam 12 plavec jiny 
72 Charvátová Barbora 11 plavec Nikola 
73 Balínová Laura 11 plavec Irena 
74 Řimnáč Petr 11 neplavec jiny 
75 Řimnáč Petr 11 neplavec jiny 
76 Řimnáč Petr 11 neplavec jiny 
77 Řimnáč Pavel 11 neplavec jiny 
78 Vonka Richard 10 plavec Nikola 
79 Vonka Alan 12 neplavec žádný 
80 Vaníková Šárka 13 neplavec žádný 
81 Segeš Christian 12 neplavec Nikola 
82 Kelner Matouš 09 neplavec žádný 
83 Löffler Zdeněk Forest 11 plavec Irena 
84 Vu Mai Huong 08 plavec žádný 
85 Fabiánová Viktorie 10 plavec Nikola 
86 Švec  Pavel 07 plavec žádný 
87 Holinka Ondřej 11 neplavec Nikola 
88 Hurtova Veronika 11 plavec žádný 
89 Šperglová Klára 10 plavec žádný 
90 Šperglová Elen 13 plavec žádný 
91 Blažek Štěpán 11 neplavec žádný 
92 Petriková Anna 07 neplavec žádný 
93 Čučvarová Ema 13 neplavec žádný 
94 Fajlová Anna 13 neplavec Nikola 
95 Legutko Jakub 09 neplavec žádný 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Šnokhous Dominik 09 pokročilý Martin 
Fína  Jan  12 plavec Nikola 
Krejčová Tereza 09 plavec Marek 
Kinšt Radim 13 plavec Nikola 
Menclová Aneta 08 plavec Tomas 
Mencl Lukáš 10 plavec Marek 
Sekot Tomáš 11 plavec Marek 
Sekáč  denis 09 plavec Irena 
Vokurka Filip 05 pokročilý Mira 
10 Vokurka Jan 11 plavec Irena 
11 Fárková Tereza 07 pokročilý Tomas 
12 Kassal Ondřej 10 plavec Irena 
13 Bejček Jan 10 plavec Martin 
14 Bejček Pavel 08 plavec jiny 
15 Winkelhöfer Tomáš 07 pokročilý Irena 
16 Hartinová  Elen 12 plavec Nikola 
17 Diepoldová Sofie 11 plavec Irena 
18 Strýhal Zdeněk 08 pokročilý Marek 
19 Roučová Natálie 07 plavec Martin 
20 Vokurka Jan 11 plavec Irena 
21 Hanzlová Tereza 11 plavec žádný 
22 Hnidzikova Karolina 11 plavec žádný 
23 Čučvara Pavel 07 plavec Nikola 
24 Alferi Jiří 10 plavec Irena 
25 Benešová Barbora 08 plavec jiny 
26 Husáková Eliška 06 plavec Tomas 
27 Husák Radek 08 neplavec Nikola 
28 Pop Drahomír 06 pokročilý Mira 
29 Hradec Patrik 07 pokročilý Irena 
30 Štůlová Klára 09 pokročilý Marek 
31 Pilát Jakub 11 plavec žádný 
32 Šimůnková Eliška 01 pokročilý jiny 
33 Šimůnková Ema 04 pokročilý žádný 
34 Švůgrová  Anežka  11 plavec Jirka 
35 Chrzová Michaela 07 pokročilý Irena 
36 Eliášová Sára 10 plavec Irena 
37 Lorenc Vojtěch 05 plavec Martin 
38 Lorencová Ema 07 plavec Nikola 
39 Pešina Matěj 06 plavec Marek 
40 Zamogylnyi Oleksii 09 pokročilý Irena 
41 Hendrichova Nikol 04 pokročilý Martin 
42 Lysuk Kamil 09 pokročilý žádný 
43 Lysuk Kryštof 12 plavec žádný 
44 Lukeš Matěj Václav 09 pokročilý Martin 
45 Bláha Lukáš 07 plavec Tomas 
46 Ptáčník Adam 04 plavec Mira 
47 Tichý  Jakub 07 pokročilý žádný 
48 Žatecký Vojtěch 05 pokročilý Bara 
49 Nguyen Dac Tuan Son 11 neplavec žádný 
50 Nguyen Dac Tuan Kiet 12 neplavec žádný 
Náhradníci
51 Rábová  Dorota 11 plavec Irena 
52 Samec Michal 06 plavec Martin 
53 Hostinský Pavel 09 pokročilý Martin 
54 Kadnar Jan 04 pokročilý Mira 
55 Ilčík  Martin 06 pokročilý Martin 
56 Ema Jonicová 09 plavec Irena 
57 Pleschingerová Karla 08 plavec Martin 
58 Vízner Jan 09 pokročilý Irena 
59 Kail Tomáš 09 neplavec jiny 
60 Pindiak Štěpán 08 plavec žádný 
Náhradníci
61 Barbora Kopečná 09 pokročilý Irena 
62 Tereza Kopečná 09 plavec Irena 
63 Kovář Štěpán 08 pokročilý Tomas 
64 Eichelman Filip 05 pokročilý Nikola 
65 Šlehober Vít 02 pokročilý Bara 
66 Miczko Kevin 12 neplavec žádný 
67 Rábová  Dorota   plavec Irena 
68 Rábová  Dorota   plavec Irena 
69 Rábová  Dorota   plavec Irena 
70 Burešová Veronika 08 plavec žádný 
71 Návojova Natálie 07 plavec žádný 
72 Eliašová Aneta 09 pokročilý Irena 
73 Klán Jakub 06 pokročilý Martin 
74 Rábová  Dorota   plavec Irena 
75 Rábová  Dorota   plavec Irena 
76 Sieger Jan 04 pokročilý Mira 
77 Švejdová  Karolína 04 pokročilý žádný 
78 Švejda Matěj 09 plavec žádný 
79 Rábová  Dorota   plavec Irena 
80 Kvapil Miroslav 04 pokročilý Tomas 
81 šindler tomas 06 pokročilý Martin 
82 šindlerová evička 08 plavec Nikola 
83 Jesínková Kateřina 12 plavec Nikola 
84 HULIN EMA 10 pokročilý žádný 
85 Rábová  Dorota   plavec Irena 
86 Čížková Lada 12 plavec Nikola 
87 Slanař Jiří Ján 09 plavec žádný 
88 Slanařová Tamara Tea 23 plavec žádný 
89 Rábová  Dorota   plavec Irena 
90 Rábová  Dorota   plavec Irena 
91 Šafář Jindřich 06 plavec Tomas 
92 Petriková Anna 07 pokročilý Irena 
Kojenecké plavání - 1x týdně
Neuwirth Jakub 16 neplavec Nikola 
Ježková Ema 16 neplavec Nikola 
Ježková Lea 16 neplavec Nikola 
Petráň Daniel 17 neplavec žádný 
Cambel Jáchym 17 neplavec Nikola 
Flieger Václav  17 neplavec Nikola 
Hradcová Viktorie 17 neplavec Nikola 
Chroustová Nela 17 neplavec žádný 
Krob Matěj 17 neplavec Nikola 
10 Říha Jaroslav 16 neplavec Nikola 
11 Balatková Markéta 17 neplavec Nikola 
12 Žvachtová Natálie 18 neplavec žádný 
13 Beranová Kateřina 17 neplavec Nikola 
14 Panská Laura 17 neplavec Nikola 
15 Čáp  Jakub  17 neplavec Nikola 
16 Fadrhons Mikuláš  17 neplavec žádný 
17 Beran Eliáš  17 neplavec žádný 
18 Novák Daniel  neplavec Nikola 
19 Bulava Vojtěch 17 neplavec Nikola 
20 Krausová Sofie 16 neplavec Nikola 
21 Křenek Karel 16 neplavec Nikola 
22 szabo antonin  neplavec Nikola 
23 Zikanová Tereza 18 neplavec Nikola 
24 Koucký Adam 17 neplavec Nikola 
25 Glassová Daniela 18 neplavec žádný 
26 Doležal Jakub 17 neplavec Nikola 
27 Jan  Hudec 17 neplavec Nikola 
28 Vitner Vendelín 17 neplavec Nikola 
29 Hablovičová Zoe 17 neplavec Nikola 
30 Glaser Samuel 17 neplavec Nikola 
31 Moravszká Daniela 17 neplavec Nikola 
32 Verner Matyáš 17 neplavec Nikola 
33 Baierlová Jasmína 17 neplavec Nikola 
34 Zimmermann Hynek 18 neplavec žádný 
35 Kutřín Štěpán 17 neplavec žádný 
36 Balínová Lucie 17 neplavec Nikola 
37 Černý Richard 16 neplavec Nikola 
38 Mates Alexander 17 neplavec Nikola 
39 Jirát Martin  neplavec žádný 
40 Bayo Petra Bintou 17 neplavec žádný 
41 Kováčová  Viktorie 17 neplavec žádný 
42 Vondrisková Julie  neplavec žádný 
43 Halvát Petr 18 neplavec žádný 
44 Riedlová Elena 18 neplavec žádný 
45 Ligdova Monika 17 neplavec žádný 
46 Novák Nikolas 16 neplavec žádný 
47 Fišer Jiří  neplavec žádný 
48 Čížková  Emily 16 neplavec Nikola 
49 Soukup Vojtěch 17 neplavec žádný 
50 Rolc Tomáš 16 neplavec Nikola 
51 Lálová Anna 16 neplavec Nikola 
52 Bázler Slavomír 17 neplavec Nikola 
53 Sedláček Tomáš 17 neplavec žádný 
54 Poborský Boris 17 neplavec Nikola 
55 Kuldová Tamara  neplavec Nikola 
56 Petr Lébl  neplavec žádný 
57 Ďuračka Jiří 18 neplavec žádný 
58 Filipová Gabriela 18 neplavec žádný 
59 Procházková  Nikola 17 neplavec žádný 
60 Duda  Tomas 17 neplavec žádný 
Náhradníci
61 Sperkova Nela 17 neplavec Nikola 
62 Černý Jan 16 neplavec Nikola 
63 Martínek Jakub 16 neplavec Nikola 
64 Richtr  Matyáš   neplavec Nikola 
65 Tomková Barbora 17 neplavec žádný 
66 Řimnáčová Sofi 17 neplavec žádný 
67 Pšeničková Veronika 16 neplavec Nikola 
68 Pšeničková Veronika 16 neplavec Nikola 
69 Čížková Ema 18 neplavec žádný 
70 Adam Janda 17 neplavec žádný 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Klasna Václav 15 neplavec žádný 
Jelínek Dominik 15 neplavec Nikola 
Švejda Jiří 16 neplavec Nikola 
Fínová  Viktorie 15 neplavec Nikola 
Čejka Matěj 15 neplavec Nikola 
Procházková Štěpánka 16 neplavec Nikola 
Víznerová  Kateřina 16 neplavec Nikola 
Gregor Petr 15 neplavec žádný 
Vaňková Hanka 15 neplavec Nikola 
10 Přibylová Nikola 14 neplavec žádný 
11 Halvátová Rozálie 16 neplavec Nikola 
12 Nováková Nela 15 neplavec žádný 
13 Nováková Sára 16 neplavec Nikola 
14 Soukupová Adéla 15 neplavec Nikola 
15 Láska Jonáš 15 neplavec Nikola 
16 Vondráček Jan 15 neplavec Nikola 
17 Hindrova Barbora 16 neplavec Nikola 
Závodní plavci C
Zárubová Ester 06 závodní Nikola 
Synková Valentýna 07 závodní Nikola 
Lhotská  Natálie 08 závodní Nikola 
Diepoldová Vanesa 07 závodní Nikola 
Dáňová Irena 07 závodní Nikola 
Eliášová Rebeka 06 závodní Nikola 
Lukeš Jan Vlastimil 07 závodní Nikola 
Kopačková Bára 07 závodní Nikola 
Karasová Andrea 09 závodní Nikola 
10 Švec Daniel 06 závodní žádný 
11 Zusková Klára 05 závodní žádný 
12 Svoboda Petr 07 závodní Nikola 
Závodní plavci B
Kroulík Jakub 05 závodní Martin 
Rábová  Johanka  06 závodní jiny 
Mráz Jan 04 závodní Martin 
Lím Jan 06 neplavec Martin 
Závodní plavci A
Balon  Kristián 03 neplavec žádný 
Urban David  95 závodní jiny 
Halvátová Simona 04 závodní jiny 
Mach Filip 00 závodní jiny 
Bešíková Lenka 04 závodní jiny 
Povova Agáta 05 závodní Martin 
Halvátová Radana 01 závodní jiny 
Límová Lucie 02 neplavec jiny 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016