:. Reklama

:. Žatecká teplárenská

Žatecká teplárenská

:. Sponzoři

    Město Žatec

Chmelařství Žatec

Seznam přihlášených 2019/2020



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 50 dětí)
Klasnová Anna 12 plavec Irena 
Bechyně Vojtěch 11 plavec Nikola 
Bechyňová Anna 14 neplavec Nikola 
Kimák  Matěj 11 plavec Irena 
Borovský Adam 11 plavec jiny 
Holubová Lucie 13 neplavec Nikola 
Kinderman Tomáš  12 plavec Irena 
Popelka Jan 14 plavec žádný 
Borovský Adam 11 plavec jiny 
10 Charvátová Barbora 11 plavec Irena 
11 Procházková Veronika 13 neplavec Nikola 
12 Lhotská Nikol 12 plavec Marek 
13 Drnec Tobiáš 13 neplavec žádný 
14 Lučanová Lucie 12 plavec Nikola 
15 Hanzalová Klára 14 plavec Nikola 
16 Haštaba  Jakub  11 plavec Nikola 
17 Kvoch Matěj 10 plavec jiny 
18 Kvoch Šimon 13 neplavec Nikola 
19 Soušek Kareem Rahman 13 neplavec žádný 
20 Hanuliak Miroslav 13 neplavec Nikola 
21 Pribylova Nikola 14 neplavec Nikola 
22 Hvězda Samuel 10 plavec žádný 
23 Boháčová Anna 12 plavec Nikola 
24 Pešinová Gabriela 09 plavec Marek 
25 Krejčová Michala 13 neplavec Nikola 
26 Švec Adam 12 plavec jiny 
27 Ilčík Matyas 11 plavec Irena 
28 ŠOKIN Martin 06 pokročilý Marek 
29 Měkynová  Anna  12 plavec Marek 
30 Čučvarová Ema 13 neplavec žádný 
31 Ježková Sára 13 neplavec Nikola 
32 VALOVÁ Lucie 10 neplavec Nikola 
33 VALOVÁ Viktorie 13 neplavec Nikola 
34 Vaníková Šárka 13 neplavec Nikola 
35 Fína Jan 12 plavec jiny 
36 Stehlíková Markéta 13 neplavec žádný 
37 Stehlíková Matyáš 13 neplavec žádný 
38 Miczko Kevin 12 plavec Irena 
39 Benešová Julie 12 plavec Nikola 
40 Ptáčníková Petra 11 pokročilý Marek 
41 Ciglová Charlotte 14 neplavec žádný 
42 Mlezivova Ester 12 plavec Irena 
43 Klíma Mikuláš 12 plavec jiny 
44 Klíma Šimon 14 neplavec žádný 
45 Basák Filip 13 plavec žádný 
46 Zamogylnyi Oleksii 09 plavec jiny 
47 Zamogylnyi Alexandr 14 neplavec žádný 
48 Hradec Patrik  07 pokročilý Mira 
49 Hartinová Elen 12 plavec Marek 
50 Karas Vojtěch 12 plavec Nikola 
Náhradníci
51 Křížová Eliška 12 plavec jiny 
52 Roušar  Martin  14 neplavec Nikola 
53 Krupka Jan 13 neplavec žádný 
54 Krupka Petr 11 neplavec žádný 
55 Vojáček Matěj 10 neplavec žádný 
56 Paymová Eliška 14 plavec žádný 
57 Hendrich Vaclav 04 plavec jiny 
58 Eliášová Anet 09 plavec jiny 
59 Řimnáč  Pavel  11 plavec žádný 
60 Řimnáč  Petr  11 plavec žádný 
Náhradníci
61 Šulitka Roman 14 neplavec žádný 
62 Hnidzikova Karolina 11 plavec žádný 
63 Hnidzikova Veronika 13 neplavec žádný 
64 Odenthal Tomáš  12 plavec Irena 
65 Sodoma Vladyslav 11 neplavec žádný 
66 Švejdová Magdalena 12 plavec Irena 
67 Pop Eduard 10 plavec jiny 
68 Galló Petr 12 plavec Nikola 
69 Kharlamova Sofiia 01 plavec Nikola 
70 Šperglová Klára 10 plavec Martin 
71 Křížová Adéla 14 neplavec žádný 
72 Pashuta Sofya 11 plavec žádný 
73 Lošťáková sára 06 plavec Nikola 
74 Kozlovský Václav 13 plavec Irena 
75 Irmanová Adéla 10 plavec Irena 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Černý Kryštof 09 pokročilý Mira 
Mencl Lukáš 10 plavec Tomas 
Menclová Aneta 08 plavec jiny 
Forejt Tomáš 10 plavec Marek 
Kimák  Jakub 09 plavec Marek 
Rábová  Dorota  11 pokročilý Nikola 
Gunár Arnošt 11 pokročilý Nikola 
Štůlová Klára 09 pokročilý Tomas 
Tejmlová Bára 09 plavec Nikola 
10 Vácha  David  11 plavec Irena 
11 Chmelařová Adéla 06 plavec žádný 
12 Sieger Jan 04 pokročilý jiny 
13 Kadnár Jan 04 pokročilý Bara 
14 Slanař Jiří Ján  09 plavec žádný 
15 Slanařová Tamara Tea 23 plavec žádný 
16 Švejdová Karolína pokročilý Mira 
17 Švejda Matěj 09 pokročilý Irena 
18 Bláha Lukáš 07 pokročilý Tomas 
19 Lysuk Kamil 09 pokročilý Mira 
20 Lysuk Kryštof 12 plavec Nikola 
21 Klik Tomáš 06 plavec Mira 
22 Krásný Dobromil 14 neplavec Nikola 
23 Balínová Laura 11 plavec Irena 
24 Pešina Matěj 06 pokročilý Mira 
25 Krejčová Tereza 09 pokročilý Tomas 
26 Bláha Daniel 08 plavec Tomas 
27 Samec Michal 06 pokročilý Martin 
28 Ilčík Martin 06 plavec Martin 
29 Burda Jan 11 pokročilý Irena 
30 Vokráčka  Dominik 10 plavec Irena 
31 Vokráčková Terezie 12 plavec žádný 
32 Burešova Veronika 08 pokročilý Mira 
33 Sekot Tomáš 11 plavec Nikola 
34 Strýhal Zdeněk 08 pokročilý Tomas 
35 Chrzová Michaela 07 pokročilý žádný 
36 Vízner Jan 09 pokročilý jiny 
37 Kinšt Radim 13 plavec jiny 
38 Bejček Pavel 08 plavec Martin 
39 Bejček Jan 10 plavec jiny 
40 Roučová Natálie  07 pokročilý Martin 
41 Fárková Tereza 07 pokročilý Tomas 
42 Lorencová Ema 07 pokročilý Nikola 
43 Lorenc Vojtěch 05 pokročilý Martin 
44 Herman Vaclav 11 plavec Marek 
45 Herman Vojtech 14 plavec Nikola 
46 Husáková Eliška 06 pokročilý Tomas 
47 Husák Radek 08 plavec jiny 
48 Cigl Tadeáš  11 pokročilý jiny 
49 Alferi Jiří 10 plavec Irena 
50 Kassal Ondřej 10 pokročilý jiny 
Náhradníci
51 Soušek  Samuel Rahman 09 plavec žádný 
52 Šimůnková Ema 04 pokročilý Bara 
53 Šimůnková Eliška 01 pokročilý Bara 
54 Žatecký Vojtěch 05 pokročilý Bara 
55 Horáková Eliška  08 pokročilý Marek 
56 Havlová Helena  08 plavec žádný 
57 Havlová Magdaléna  09 plavec žádný 
58 PLÍVA MATĚJ 10 plavec Irena 
59 Segeš Chris 12 plavec Irena 
60 Segeš Patrik 14 plavec Nikola 
Náhradníci
61 Segeš Patrik 14 plavec Nikola 
62 Morongová  Adéla 09 pokročilý Martin 
63 Pop Drahomír 06 pokročilý Mira 
64 Šafář  Jindřich 06 plavec Irena 
65 Šperglová Elen 13 plavec Martin 
66 Lošťáková Ela 09 plavec Nikola 
67 Kozlovský Vojta 08 pokročilý Martin 
Kojenecké plavání - 1x týdně
Beranová Kateřina 17 neplavec Nikola 
Balatková Markéta 17 neplavec Nikola 
Hradcová  Viktorie 17 neplavec Nikola 
Krob Matěj 17 neplavec Nikola 
Horová Julie 19 neplavec žádný 
Žvachtová Natálie 18 neplavec Nikola 
Vinter Filip 19 neplavec žádný 
Zvolena Jiří 17 neplavec žádný 
Ďuráčová  Ella 18 neplavec žádný 
10 Plachý Renata  19 neplavec žádný 
11 Felix Maxmilián 19 neplavec žádný 
12 Chroustová Nela 17 neplavec žádný 
13 Kuldová  Tamara   neplavec Nikola 
14 Cerny Risa 16 neplavec Nikola 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Procházková Štěpánka 16 neplavec Nikola 
Víznerová  Kateřina 16 neplavec Nikola 
Fínová Viktorie 15 neplavec Nikola 
Bajbora Jan  14 neplavec žádný 
Schejbalová Karolína 15 neplavec žádný 
Šmerák Daniel 17 neplavec žádný 
Říha Jaroslav 16 neplavec Nikola 
Šulitka Radek 15 neplavec žádný 
Jiři Švejda 16 neplavec Nikola 
10 Sudek Vendelín 14 neplavec žádný 
11 Sudek Vilém 16 neplavec žádný 
Závodní plavci C
Lhotská Natálie 08 závodní jiny 
Filinger Patrik 10 závodní Nikola 
Diepoldová Vanesa 07 neplavec jiny 
Diepoldová Sofie 11 závodní žádný 
Švec Daniel 06 závodní Nikola 
Kovář Štěpán 08 závodní Nikola 
Karasová Andrea 09 závodní Nikola 
Paymová Kateřina 09 závodní jiny 
Švůgrová  Anežka  11 plavec Nikola 
10 Kopečná Barbora 09 pokročilý Nikola 
11 Kopečná Tereza 09 pokročilý Nikola 
Závodní plavci B
Zárubová Ester 06 závodní jiny 
Rábová  Johana  06 neplavec Jirka 
Šnokhous Dominik 09 neplavec Nikola 
Šnokhous Sam 08 závodní Nikola 
Dáňová Irena 07 závodní jiny 
Winkelhöfer Tomáš 07 závodní jiny 
Synková Valentýna 07 závodní jiny 
Mráz Jan 04 závodní Martin 
Závodní plavci A
Bešíková  Lenka 04 závodní jiny 
Balon  Kristián  03 závodní Jirka 
Povová Agáta 05 závodní jiny 
Kroulík Jakub 05 závodní jiny 
Halvátová  Simona  04 závodní jiny 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016