:. Reklama

:. Sponzoři

Seznam přihlášených 2020/2021



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 50 dětí)
Ježková Sára 13 plavec Nikola 
Krejčová Michala 13 plavec jiny 
Čučvarová Ema 13 plavec Nikola 
Čučvara Matěj 15 neplavec žádný 
Kvoch Šimon 13 plavec Nikola 
Žáček  Daniel 13 plavec Nikola 
Kinderman Tomáš 12 plavec Marek 
Bechyňová Anna 14 plavec Nikola 
Popelka Jan 14 plavec Nikola 
10 Stehlíková Markéta 13 plavec Irena 
11 Stehlík Matyáš 13 plavec Irena 
12 Martínek Daniel 9. neplavec žádný 
13 Basák Filip 13 plavec Mira 
14 Boháčová Anna 12 plavec jiny 
15 Slanařová Tamara Tea  12 plavec jiny 
16 Soušek Kareem Rahman 13 plavec Nikola 
17 Kassalová Tereza 15 neplavec žádný 
18 Ciglová Charlotte 14 plavec Irena 
19 Švec Adam 12 plavec Marek 
20 Měkynová  Anna  12 plavec jiny 
21 Sodoma Vladyslav 11 neplavec Nikola 
22 Hnitka Dominik 11 neplavec žádný 
23 Kvačková Eliška 12 neplavec Nikola 
24 Holinka Ondřej 11 plavec Nikola 
25 Procházková Veronika 13 plavec Nikola 
26 Vojtěch Herman 14 plavec jiny 
27 Václav Herma 11 plavec jiny 
28 Hnidzíková Karolína  11 plavec Mira 
29 Hendrich Václav 11 plavec Mira 
30 Hnidzíková  Veronika 13 neplavec Irena 
31 Lučanová Lucie 12 plavec Nikola 
32 Vrbatová Tereza 12 neplavec žádný 
33 Vrbata Adam 14 neplavec žádný 
34 Jindřich Václav 14 neplavec žádný 
35 Galló Petr 12 plavec jiny 
36 Šimandl Ondřej  plavec jiny 
37 Laiblová Adélka 15 neplavec žádný 
38 Valová Lucie 10 plavec Nikola 
39 Valová Viktorie 13 plavec Nikola 
40 Šulitka Roman 14 neplavec Nikola 
41 Šulitka Radek 15 neplavec Nikola 
42 Řimnáč  Pavel  11 plavec Mira 
43 Řimnáč  Petr  11 plavec Mira 
44 Babycheva Veronika 25 neplavec Nikola 
45 Hanzalová Klára 14 plavec jiny 
46 Krupka Petr 11 neplavec Irena 
47 Krupka Jan 13 neplavec Irena 
48 Drnec Tobiáš 13 plavec Nikola 
49 HÄCKEL Vilém  13 plavec žádný 
50 Lhotská Hermiona  12 neplavec žádný 
Náhradníci
51 Segeš  Chris 12 plavec Irena 
52 Segeš  Patrik 14 neplavec žádný 
53 Gregor Petr 15 neplavec žádný 
54 Štíbrová Marie 14 neplavec žádný 
55 Vu  Hong Hanh 13 neplavec Nikola 
56 Rába Vladimír 14 neplavec žádný 
57 Šproch Matěj 14 neplavec žádný 
58 Odenthal Tomáš  12 plavec jiny 
59 Vondráček Jan 15 neplavec žádný 
60 Schejbalová Karolína 15 neplavec žádný 
Náhradníci
61 kubát jan 15 neplavec žádný 
62 Bitzanová Julie 13 neplavec žádný 
63 Bitzan Maxmilian 13 neplavec žádný 
64 Kloučková Adéla 13 plavec žádný 
65 Janegová Světlana 08 plavec žádný 
66 Barochová Barbora 14 neplavec žádný 
67 Parpelová Tereza 11 plavec žádný 
68 Nguyen Dac Tuan Kiet 16 plavec žádný 
69 Phan huu  Bao nam 24 neplavec Nikola 
70 Phan Bao tram  neplavec Nikola 
71 Šanda Matyáš  14 plavec Nikola 
72 Fiserova Kristyna 13 plavec žádný 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Burda Jan 11 pokročilý Mira 
Krejčová Tereza 09 pokročilý jiny 
Burešová Veronika 08 pokročilý Mira 
Kinšt Radim 13 pokročilý Irena 
Balínová Laura 11 plavec Irena 
Krásný Dobromil 14 plavec Mira 
Holubová Lucie 13 pokročilý Nikola 
Bechyně Vojtěch 11 pokročilý Marek 
Horáková Eliška 08 pokročilý žádný 
10 Pop Drahomír 06 pokročilý Mira 
11 Pop Eduard 10 plavec Marek 
12 Bejček Jan 10 pokročilý jiny 
13 Bejček Pavel 08 pokročilý Mira 
14 Kvoch Matěj  10 plavec Mira 
15 Mencl  Lukáš  10 plavec Mira 
16 Menclová  Aneta 08 pokročilý jiny 
17 Basáková Kateřina  09 pokročilý žádný 
18 Slanař Jiří Ján 09 plavec Nikola 
19 Fárková  Tereza  07 pokročilý Tomas 
20 Lhotská  Nikol 12 plavec Marek 
21 Kassal Ondřej 10 pokročilý Irena 
22 Sluka Daniel 11 plavec Marek 
23 Šafář Jindřich 06 plavec jiny 
24 Kadnár Jan 04 pokročilý Bara 
25 Bláha Lukáš 07 pokročilý Bara 
26 Mlezivova Ester 12 neplavec Marek 
27 Mlezivova Ester 12 neplavec Marek 
28 Staňková Zuzana  09 plavec Nikola 
29 Staňková Klára 11 plavec Nikola 
30 Vácha  David  11 plavec Irena 
31 Vaníková Šárka 13 plavec Nikola 
32 Ptáčníková Petra 11 pokročilý Marek 
33 Petráň Matěj 12 pokročilý jiny 
34 Staňková Zuzana  09 plavec Nikola 
35 Kharlamova Sofiia 11 pokročilý Nikola 
36 Roučová  Natálie  07 plavec Bara 
37 Pashuta Sofya 11 plavec Nikola 
38 Lorencová Ema 07 pokročilý Nikola 
39 Lorenc Vojtěch 05 pokročilý Mira 
40 Chrzová Michaela 07 pokročilý Mira 
41 Haštaba Jakub 12 plavec Nikola 
42 Kimák Jakub 09 plavec jiny 
43 Kimák Matěj 11 plavec Marek 
44 Forejt Tomáš 10 pokročilý jiny 
45 Zajíc František 09 pokročilý jiny 
46 Lošťáková Sára 06 pokročilý Irena 
47 Alferi Jiří 10 plavec Irena 
48 Alferi Vojtěch 13 plavec žádný 
49 Zamogylnyi Oleksii 09 pokročilý Marek 
50 Zamogylynyi Alexandr 14 plavec Irena 
Náhradníci
51 Vokracka Dominik 10 neplavec žádný 
52 VOKRACKOVA  Terezie 12 plavec žádný 
53 Švejdová Magdalena 12 plavec Irena 
54 Benešová Julie 12 plavec jiny 
55 Mokhnatchuk Khristýna  neplavec žádný 
56 Žatecký Vojtěch 05 plavec Bara 
57 Šokin Martin 06 pokročilý Bara 
58 Bitzanová Nella 09 plavec žádný 
59 Barochová Sofie 11 neplavec žádný 
60 Volavková Kristyna 08 plavec žádný 
Náhradníci
61 Sekot Tomas 11 plavec Nikola 
62 Morongová  Adéla 09 pokročilý Mira 
63 Černý  Kryštof 09 pokročilý Mira 
64 Eliášová Anet 09 pokročilý Nikola 
Kojenecké plavání - 1x týdně
Krásná  Lucie 19 neplavec žádný 
Beranová Kateřina 17 neplavec Nikola 
Světlý Ondřej 20 neplavec žádný 
Vinter Filip 19 neplavec Nikola 
Plocová Berenika 19 neplavec žádný 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Žvachtová Natálie 18 neplavec Nikola 
Šolcová Nina 18 neplavec žádný 
Hradcová  Viktorie 17 neplavec Nikola 
Procházková Štěpánka 16 neplavec Nikola 
Hanzalová Karla 17 neplavec Nikola 
Švejda Jiří 16 neplavec Nikola 
Tomková Barbora 17 neplavec Nikola 
Haušild Matěj 17 plavec jiny 
Šproch Jakub 16 neplavec žádný 
10 Plocová Kristýna 16 neplavec Nikola 
11 Sabina Miczková 17 neplavec žádný 
12 Víznerová  Kateřina 16 neplavec Nikola 
Závodní plavci C
Šnokhous Dominik 09 závodní jiny 
Šnokhous Sam 08 neplavec jiny 
Lhotská  Natálie 08 závodní jiny 
Švec Daniel 06 pokročilý žádný 
Cigl Tadeáš  11 závodní Nikola 
Kasova Jitka 09 závodní žádný 
Winkelhöfer Tomáš 07 závodní Martin 
Štůlová Klára 09 závodní Nikola 
Eliášová  Sára 10 pokročilý jiny 
10 Gunár  Arnošt 11 závodní Nikola 
11 Rábová  Dorota 11 závodní Nikola 
12 Zajíc Karel 11 neplavec žádný 
13 Kovář Štěpán 08 závodní Nikola 
Závodní plavci B
Zárubová  Ester 06 závodní Martin 
Dáňová   závodní Martin 
Filinger Patrik 10 závodní Nikola 
Eliášová  Rebeka 06 neplavec Martin 
Rábová  Johana 06 závodní Martin 
Zusková Klára 05 závodní žádný 
Lím Jan 06 závodní Martin 
Závodní plavci A
Bešíková  Lenka 04 závodní jiny 
Balon Kristián 03 plavec žádný 
Kroulík Jakub 05 závodní jiny 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016