:. Reklama

:. Sponzoři

Seznam přihlášených 2021/2022



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 50 dětí)
Lošťáková Sára 06 pokročilý Martin 
Holubová Lucie 13 plavec Nikola 
Popelka Jan 14 plavec Nikola 
Šproch Matěj 14 plavec Nikola 
Schejbalová  Karolína  15 neplavec Nikola 
Čučvarová Ema 13 plavec žádný 
Rochová Klára  15 neplavec Nikola 
Fišerová Kristýna 13 plavec Nikola 
Švejda Jiří 16 neplavec Nikola 
10 Holinka Ondřej  11 plavec Nikola 
11 Holinková  Klára  16 neplavec žádný 
12 Žáček Daniel  13 plavec Nikola 
13 Ciglová  Charlotte  14 plavec Irena 
14 Martínek Daniel 20 neplavec Irena 
15 Láda Adam 13 neplavec žádný 
16 Krásný Dobromil 14 plavec Mira 
17 Vrbatová Tereza 12 neplavec Irena 
18 Vrbata Adam 14 neplavec Irena 
19 Ježková Lea 16 neplavec žádný 
20 Ježková  Ema 16 neplavec žádný 
21 Gregor Petr 15 neplavec Nikola 
22 Řimnáč  Petr  11 plavec Mira 
23 Řimnáč  Pavel  11 plavec Mira 
24 Krejčová Michala 13 plavec žádný 
25 Vondráček  Jan 15 plavec jiny 
26 Boháčová Anna 12 plavec jiny 
27 Vlasák  Daniel 11 neplavec žádný 
28 Vlasák Samuel 14 neplavec žádný 
29 Vlasáková  Sofie 14 neplavec žádný 
30 Kassalova Tereza 15 neplavec Irena 
31 Kinderman  Tomáš  12 plavec jiny 
32 Seidl Šimon 13 plavec žádný 
33 Lučanová Lucie 12 plavec jiny 
34 Provazník Ondřej 09 plavec žádný 
35 Kozlovsky  Václav 13 plavec Irena 
36 Laiblová Adélka 15 neplavec Irena 
37 Neuwirth Jakub 16 neplavec Nikola 
38 Vu Hong Hanh 13 neplavec Nikola 
39 Ema Řehulková 15 neplavec Irena 
40 Malá Sára 17 neplavec žádný 
41 Štíbrová Marie 14 plavec Irena 
42 Soušek Kareem Rahman 13 plavec Bara 
43 Rába Vladimír 14 plavec žádný 
44 Šeiner Dominik 16 plavec Nikola 
45 Vácha David  11 plavec Irena 
46 Vácha Tomáš  16 neplavec žádný 
47 Kodlová Tereza 15 neplavec žádný 
48 Herman Vojtěch 14 plavec žádný 
49 Herman Václav 11 plavec Marek 
50 Kloučková Adéla 13 plavec Nikola 
Náhradníci
51 Aneta Kloučková 15 plavec žádný 
52 Bitzanová Julie 13 plavec jiny 
53 Bitzan Maxmilian 13 plavec jiny 
54 Jindřich  Václav  14 neplavec Irena 
55 Stejskal Jan 13 plavec žádný 
56 Kvoch Šimon 13 plavec jiny 
57 Lunhu Mariia 22 neplavec žádný 
58 Paymová Eliška 14 plavec Irena 
59 Vávra Oliver  neplavec žádný 
60 Vávra Oliver 20 neplavec žádný 
Náhradníci
61 Stehlík  Matyáš 13 plavec žádný 
62 Stehlíková Markéta 13 plavec žádný 
63 Zamogylnyi   plavec Irena 
64 Kubat Jan 15 neplavec žádný 
65 Kovanda Tomas 15 neplavec žádný 
66 Eliáš Marek  neplavec žádný 
67 Čuprej Boris 14 plavec žádný 
68 Duchoň Nikola 13 neplavec žádný 
69 Duchoňová Zora 15 neplavec žádný 
70 Rynešová Karolína 14 neplavec žádný 
71 Rynešová Kristýna 14 neplavec žádný 
72 Šimek  Jan 14 plavec žádný 
73 Kučerová Nikolka 11 plavec žádný 
74 Koukalová Veronika 15 neplavec žádný 
75 Kessler Jan Karel 15 neplavec žádný 
76 Lipšanský Adam 12 neplavec žádný 
77 Segeš  Chris 12 plavec jiny 
78 Segeš  Patrik 14 plavec Irena 
79 Petráň Matěj 12 pokročilý jiny 
80 Šimandl Ondřej 11 pokročilý jiny 
81 Bergmann Max 15 neplavec žádný 
82 Čermák Kryštof 17 neplavec žádný 
83 Halvát Dominik 16 plavec Nikola 
84 Paul Marek 16 neplavec Nikola 
85 Hanzalová Klára 14 plavec Irena 
86 Pačes  Lukáš  16 neplavec žádný 
87 Khmelevska Daria  neplavec žádný 
88 Špičková Julie 16 neplavec žádný 
89 Sturm David 15 neplavec žádný 
90 Sturmová Ester 16 neplavec žádný 
91 korandova lucie 17 neplavec žádný 
92 Stp Matyss 16 neplavec žádný 
93 Pipalová Magdaléna 09 plavec Nikola 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Burešová Veronika 08 pokročilý Mira 
Sekot Tomáš 11 plavec Nikola 
Volavková Kristýna 08 plavec Mira 
Kinšt Radim 13 pokročilý Irena 
Alferi Vojtěch  13 plavec Nikola 
Švejdová Magdalena 12 plavec Irena 
Alferi Jiří  10 plavec Irena 
Karasová Andrea 09 pokročilý Mira 
Karas Vojtěch 12 plavec Mira 
10 Pop Drahomír 06 pokročilý Mira 
11 Pop Eduard 10 plavec Irena 
12 Lhotská  Nikol 12 pokročilý Nikola 
13 Bejček Jan 10 plavec Bara 
14 Bejček Pavel 08 plavec Mira 
15 Černý  Kryštof  09 pokročilý Mira 
16 Balínová Laura 11 plavec Irena 
17 Urban Jakub 12 plavec žádný 
18 Galló Petr 12 plavec jiny 
19 Kassal Ondrej 10 pokročilý Irena 
20 Vokracka Dominik 10 pokročilý žádný 
21 Vokrackova Terezie 12 plavec Nikola 
22 Lučanová Viktorie 08 plavec Marek 
23 Mencl  Lukáš 10 plavec Mira 
24 Menclová Aneta 08 pokročilý Bara 
25 Kozlovsky Vojtech 08 pokročilý Marek 
26 Lorencová Ema 07 pokročilý žádný 
27 Švec Pavel 07 pokročilý Mira 
28 Kimák Jakub 09 pokročilý jiny 
29 Kimák Matěj 11 neplavec Marek 
30 Forejt Tomáš 10 pokročilý jiny 
31 Růžičková Magdaléna Anna 12 plavec Mira 
32 Fárková Tereza 07 pokročilý jiny 
33 Bechyně  Vojtech 11 plavec Nikola 
34 Bechyňová  Anna 14 plavec Nikola 
35 Mlezivova Ester 12 plavec Marek 
36 Mleziva David 09 plavec Mira 
37 Vaníková Šárka 13 plavec Nikola 
38 Pashuta Sofya 11 pokročilý Nikola 
39 Švec Adam 12 plavec žádný 
40 Švec Adam 12 plavec žádný 
41 Slanařová Tamara Tea 12 plavec jiny 
42 Benešová Julie 12 plavec jiny 
43 Holubová Lucie 13 plavec Nikola 
44 Bitzanová Nella 09 plavec jiny 
45 Vassová Dominika 14 plavec žádný 
46 Sodoma Vladyslav 11 pokročilý Nikola 
47 Kvoch Matěj  10 plavec Mira 
48 Zajíc František 09 pokročilý jiny 
49 JAN BURDA 11 pokročilý Mira 
50 Parpelová Tereza 11 plavec jiny 
Náhradníci
51 Šafář Jindřich 06 plavec Irena 
52 Zamogylnyi Oleksii  pokročilý Marek 
53 Eliáš Anet  pokročilý Martin 
54 Šokin Martin 06 pokročilý Bara 
55 Häckelová Jana 14 plavec žádný 
56 Šulitka Roman 14 plavec Nikola 
57 Šulitka Radek 15 plavec Nikola 
58 Hrůzová Laura 15 pokročilý žádný 
59 Kristýna Volavková 08 plavec Mira 
Kojenecké plavání - 1x týdně
Holubová Kristýna 20 neplavec Nikola 
Varga Jakub 20 neplavec žádný 
Nováček Václav 20 neplavec žádný 
Pšenička Mikuláš  20 neplavec žádný 
Slanař  Štěpán 20 neplavec Nikola 
Blahuta Karel 19 neplavec Nikola 
Vodrážka Matyáš 19 neplavec Nikola 
Dejl Matyáš   neplavec žádný 
Laibl Matěj 19 neplavec Nikola 
10 Hudec Jakub 20 neplavec Nikola 
11 Šolc Otto 19 neplavec Nikola 
12 Macák David 19 neplavec Nikola 
13 Veselá Ema 20 neplavec žádný 
14 Kučerová  Malvína  21 neplavec žádný 
15 Šebestová Alice Marie 20 neplavec Nikola 
16 Neliba Jan 20 neplavec Nikola 
17 Nekolová Barbora 20 neplavec Nikola 
18 Neuwirth Ondřej 21 neplavec žádný 
19 Staňková Veronika 20 neplavec žádný 
20 Urma Dominik 20 neplavec Nikola 
21 Brůna Vít 20 neplavec žádný 
22 KUBOVÁ Majdalena 18 neplavec Nikola 
23 Světlý Ondřej 20 neplavec Nikola 
24 Pospíšil Čenek 20 neplavec Nikola 
25 Krejčík Matěj 20 neplavec žádný 
26 Roušarová  Eva 21 neplavec žádný 
27 Průšová  Natálie  21 neplavec žádný 
28 Pech František  21 neplavec žádný 
29 Takács Matěj 20 neplavec žádný 
30 Vrbová  Valentýna 19 neplavec Nikola 
31 Vrbová  Anna 21 neplavec Nikola 
32 Krásná Lucie 19 neplavec Nikola 
33 Rajkovová Eliška 20 neplavec žádný 
34 Šindelářová Jana 88 neplavec žádný 
35 Touš Alex 21 neplavec žádný 
36 Hradec Miroslav  21 neplavec žádný 
37 Šoufek  Filip  20 neplavec žádný 
38 Zíková Eva 21 neplavec žádný 
39 Jirková Kateřina 20 neplavec žádný 
40 Dormišev Amálie 20 neplavec žádný 
41 Lucjuk Matěj 20 neplavec žádný 
42 Hofnerová Štěpánka 20 neplavec žádný 
43 Krupičková Viktorie 20 neplavec žádný 
44 Jirásek Jan 21 neplavec žádný 
45 Loužková Anna 21 neplavec žádný 
46 Martínek Matěj  19 neplavec Nikola 
47 Vízner Kryštof  15 neplavec žádný 
48 Černá Antonie 20 neplavec žádný 
49 Veverka Dominik 20 neplavec žádný 
50 Hamzova  Julie 20 neplavec žádný 
51 Kulda Petr  20 neplavec Nikola 
52 Zajíc  Robin 19 neplavec Nikola 
53 Ligda Martin 20 neplavec Nikola 
54 Krásná Lucie 19 neplavec Nikola 
55 Balvín Pavel  21 neplavec žádný 
56 Rybár  Oliver  19 neplavec Nikola 
57 Suchánek  Matěj  19 neplavec Nikola 
58 Hodina Pavel 19 neplavec Nikola 
59 Šamková Michaela 19 neplavec Nikola 
60 Bůchová Jana 19 neplavec Nikola 
Náhradníci
61 Vitnerová Valentýna 20 neplavec žádný 
62 Vávra Oliver 20 neplavec žádný 
63 Serbus Matyáš 19 neplavec Nikola 
64 Vošmik Tadeáš 20 neplavec žádný 
65 Novák Jonáš 21 neplavec žádný 
66 Plocová Berenika 19 neplavec Nikola 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Šproch Jakub 16 neplavec Nikola 
Martínek Jakub 18 neplavec žádný 
Varga Vojtěch 18 neplavec Nikola 
Laiblová Nela 16 neplavec Nikola 
Hradcová Viktorie 17 neplavec Nikola 
Hradcová Viktorie 17 neplavec Nikola 
Miczková Sabina 17 neplavec Nikola 
Procházková Štěpánka 16 neplavec Nikola 
Halvátová  Rozálie 16 neplavec Nikola 
10 Halvát  Petr 18 neplavec Nikola 
11 Laibl Jakub 17 neplavec Nikola 
12 Oláhová Eliška 18 neplavec Nikola 
13 Paul Marek 16 plavec Nikola 
14 Paulová  Karla 18 neplavec Nikola 
15 Haušild Matěj 17 neplavec Nikola 
16 Fencl Michal 18 neplavec Nikola 
17 Havelka Lukáš 18 neplavec Nikola 
18 Hynek Dominik 18 neplavec Nikola 
19 Koucký Adam 17 neplavec Nikola 
20 Beneš Albert 18 neplavec Nikola 
21 Hrabalová Viktorie 19 neplavec Nikola 
22 Víznerová Kateřina 16 neplavec Nikola 
23 Pata Václav  18 neplavec žádný 
24 Sluníčková Anežka  neplavec Nikola 
25 Jirka Jiří 18 neplavec Nikola 
26 Znamenáčková Gita 19 neplavec Nikola 
27 Trinerová Sofie 18 neplavec Nikola 
28 Tomková Tereza 19 neplavec Nikola 
29 Černý Richard 16 neplavec Nikola 
30 Ventová Tereza 18 neplavec Nikola 
31 Kuldová Tamara  17 plavec Nikola 
32 Zimmermann Hynek 18 neplavec Nikola 
33 Balvín Petr 18 neplavec Nikola 
34 Husák Antonín 17 neplavec žádný 
35 Novák Daniel 17 neplavec Nikola 
36 Ester Paterová 18 neplavec žádný 
37 Paterová Karla 18 neplavec žádný 
38 Klán  Vítek  19 neplavec žádný 
39 Kopencová Marie 18 neplavec Nikola 
40 Vošmiková Alžbeta 16 neplavec Nikola 
41 Váradi  Tadeáš  18 neplavec Nikola 
42 Hanzalová Karla 17 plavec Nikola 
43 Martínek Jakub 16 plavec Nikola 
Závodní plavci C
Sluka Daniel 11 neplavec žádný 
Filinger Patrik 10 závodní jiny 
Cigl Tadeáš 11 závodní Nikola 
Lhotská  Natálie  O8 závodní jiny 
Štůlová Klára 09 závodní Nikola 
Štrancová Natálie 12 závodní Nikola 
Vu Mai Huong 08 plavec Nikola 
Daniel  Švec 06 neplavec žádný 
Blail Ondřej 09 plavec žádný 
10 Kharlamova Sofiia 11 závodní Nikola 
11 Paymová Kateřina 09 závodní jiny 
12 Gunár Arnošt 11 závodní Nikola 
13 Švůgrová  Anežka  11 pokročilý Nikola 
14 Diepoldová Sofie 11 závodní Nikola 
15 Kopečná Barbora 09 závodní Nikola 
Závodní plavci B
Dáňová Irena 07 závodní Martin 
Kopačková Bára 07 závodní Martin 
Lím Jan 06 závodní Martin 
Halvátová  Simona 04 závodní jiny 
Diepoldová Vanesa 07 závodní Martin 
Závodní plavci A
Kašová  Jitka 09 závodní Martin 
Suková Klára 07 závodní jiny 
Bešíková Lenka 04 závodní jiny 
Vavríková Simona 05 závodní Martin 
Kroulík Jakub 05 závodní jiny 
Provaznik Michal 05 závodní Martin 
Dvořáková  Kristýna  06 závodní jiny 
Dvořák  Jakub 99 závodní jiny 
Vavríková Simona 05 závodní Martin 
10 Kopačková Bára 07 závodní Martin 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016