:. Reklama

:. Sponzoři

Seznam přihlášených 2022/2023



     Seznamy přihlášených se neaktualizují automaticky. Přihlášení plavci se zobrazí v seznamu až po kontrole zadaných údajů, což může někdy trvat i více dní.


PočetJménoRočníkPlavecTrenér
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 15:30 (max. 50 dětí)
Neuwirth Jakub 16 neplavec Nikola 
Plevko Tomáš 17 neplavec Irena 
Herman Václav 11 plavec jiny 
Herman Vojtěch 14 plavec jiny 
Šproch  Jakub 16 plavec Irena 
Čermák Kryštof 17 neplavec Irena 
Stejskal Jan 13 plavec žádný 
Antonín  Stejskal  15 plavec Irena 
Gregorová Barbara 17 neplavec žádný 
10 Vrbata Adam 14 plavec žádný 
11 Hanzalová Klára 14 plavec jiny 
12 Hanzalová Karla 17 neplavec Irena 
13 Seidl  Šimon  13 plavec Míra 
14 korandova Lucie 17 neplavec Nikola 
15 Kassalova Tereza 15 plavec Jirka 
16 Srp Matyas 16 neplavec žádný 
17 Krejčová Michala 13 plavec jiny 
18 Haušild Matěj 17 plavec Nikola 
19 Vošmiková Alžbeta 16 neplavec Nikola 
20 Schejbalová Karolína 15 neplavec Nikola 
21 Rynešová Karolína 14 plavec Nikola 
22 Rynešová Kristýna 14 plavec Nikola 
23 Pashuta Sofya 11 pokročilý Nikola 
24 Štíbrová Marie 14 plavec Jirka 
25 Rochova  Klára  15 neplavec Irena 
26 Bitzanová Julie 13 plavec Míra 
27 Bitzan Maxmilian 13 plavec Míra 
28 Bitzan Maxmilian 13 plavec Míra 
29 Vlasák  Daniel  11 neplavec Nikola 
30 Vlasák  Samuel 14 neplavec Nikola 
31 Vlasáková  Sofie 14 neplavec Nikola 
32 Nikola Duchoň 13 plavec Nikola 
33 Duchoňová Zora 15 plavec Irena 
34 Krásný Dobromil 14 plavec Míra 
35 Khmelevska Daria 16 plavec Nikola 
36 Bergmann Max 15 neplavec žádný 
37 Martínek Daniel 14 neplavec Lenka 
38 Beneš Ondřej 15 neplavec Nikola 
39 Sluka  Zdeněk 17 neplavec žádný 
40 Vácha  Tomáš 16 neplavec Irena 
41 MICZKOVÁ Sabina 17 neplavec Irena 
42 Lipšanský  Adam 12 plavec Nikola 
43 Lipšanský  Lukáš 16 neplavec žádný 
44 Víznerová Kateřina 16 plavec Jirka 
45 Švejda Jiří 16 plavec Irena 
46 Matl Radek 17 neplavec žádný 
47 Černý Jan 16 plavec Jirka 
48 Štábová Ema 15 plavec žádný 
49 libertin Damien Evan 16 neplavec žádný 
50 Bařtipán  Jan  16 neplavec Nikola 
Náhradníci
51 Hilbert Radim 14 plavec Nikola 
52 Martínek Jakub 16 plavec Jirka 
53 Jan Černý 16 plavec Jirka 
54 Špičková Julie 16 plavec Lenka 
55 Tichota Rostislav 14 plavec Irena 
56 Vondráček Jan 15 plavec Míra 
57 Kirillov Pavel 17 neplavec žádný 
58 Šnokhousová Nelly 16 neplavec žádný 
59 Rába Vladimír 14 plavec Míra 
60 Tučák  Martin  12 plavec Nikola 
Náhradníci
61 Eliáš  Marek 14 plavec Nikola 
62 Rampas Vendelín 14 plavec Nikola 
63 Lunhu Mariia 22 plavec Nikola 
64 Danda Zdeněk 15 neplavec žádný 
65 Paymová Eliška  14 plavec jiny 
66 Holinková Klára  neplavec Nikola 
67 Holinka Ondřej 28 plavec Nikola 
68 Plocová Kristýna 16 neplavec Jirka 
69 Parkmann Filip 16 plavec Irena 
70 Kovanda Tomas 15 plavec Nikola 
71 Pipalová Magdalena 09 plavec Míra 
72 Malá Sára 17 neplavec Irena 
Plavecká škola pro děti od 5 let
úterý, čtvrtek od 16:00 (max. 50 dětí)
Kinšt Radim 13 pokročilý Honza 
Fizer Martin 13 plavec Irena 
Šproch  Matěj  14 plavec Jirka 
Lhotská  Nikol 12 pokročilý Honza 
Mencl Lukáš  10 pokročilý Míra 
Menclová  Aneta 08 pokročilý Honza 
Popelka Jan 14 pokročilý Jirka 
Gregor Petr 15 plavec Nikola 
Vrbatová Tereza 12 plavec Jirka 
10 Seidl  Šimon  13 plavec Míra 
11 Kassal Ondřej  10 pokročilý Míra 
12 Kvoch Matěj 10 plavec Lenka 
13 Kvoch Šimon 13 plavec jiny 
14 Vokracka Dominik 10 pokročilý Honza 
15 Vokrackova Terezie 12 pokročilý Nikola 
16 Balínová Laura 11 plavec jiny 
17 Boháčová  Anna 12 pokročilý Kristián 
18 Pashuta Sofya 11 závodní Nikola 
19 Bejček Pavel 08 pokročilý Míra 
20 Bejček Jan 10 pokročilý Kristián 
21 Kinderman Tomáš  12 plavec Míra 
22 Segeš Christian 12 plavec Jirka 
23 Segeš Patrik 14 neplavec Míra 
24 Bechyňová  Anna 14 plavec Irena 
25 Bechyně  Vojtěch  11 plavec Nikola 
26 Vácha  David 11 plavec Jirka 
27 Bařtipán Jan  neplavec Nikola 
28 Laiblová Adéla 15 plavec Irena 
29 Parpelová Tereza 11 pokročilý Irena 
30 Volavková Kristýna 08 pokročilý Míra 
31 Kimák Jakub 09 pokročilý Jirka 
32 Kimák Matěj  11 pokročilý Nikola 
33 Forejt Tomáš 10 pokročilý Kristián 
34 Řimnáč  Pavel  11 pokročilý jiny 
35 Řimnác  Petr 11 neplavec žádný 
36 Lučanová Viktorie 08 plavec Kristián 
37 Lučanová Lucie 12 plavec Honza 
38 Růžičková Magdaléna Anna 12 pokročilý Míra 
39 Zajíc František 09 pokročilý Kristián 
40 Holubová Lucie 13 plavec Nikola 
41 Koukalová Veronika 15 neplavec žádný 
42 Švejdová Magdalena 12 plavec Irena 
43 Šafář Jindřich 06 pokročilý Irena 
44 Karasová Andrea 09 pokročilý Míra 
45 Karas Vojtěch 12 pokročilý Kristián 
46 Pop Drahomír 06 pokročilý Míra 
47 Pop Eduard 10 plavec Irena 
48 Bázler Petr 12 plavec Irena 
49 Švec Adam 12 pokročilý žádný 
50 Benešová Julie 12 plavec Irena 
Náhradníci
51 Žáček  Daniel 13 plavec Míra 
52 Grác Nicolas 09 pokročilý Jirka 
53 Eliášová  Aneta 09 pokročilý Kristián 
54 Mlezivova  Ester  12 pokročilý Irena 
55 Vaňková Lucie 12 plavec Nikola 
56 Vaníková Šárka 13 plavec Nikola 
57 Tobischová Alexandra 14 neplavec žádný 
58 Kozlovský Václav 13 pokročilý Míra 
59 Kozlovský Vojtěch 08 pokročilý jiny 
60 Zamogylnyi  Oleksii  09 plavec Honza 
Náhradníci
61 Zamogylnyi  Alexandr  14 plavec Irena 
Plavání rodičů s dětmi od 2 do 4 let
Paterová Ester 18 neplavec Irena 
Paterová Karla 18 neplavec Irena 
Špačková  Barbora  18 neplavec žádný 
Václav  Pata 18 neplavec žádný 
Martínek Jakub 18 neplavec žádný 
MICZKOVÁ Andrea 18 neplavec Irena 
Laibl Jakub 17 neplavec Jirka 
Lucie Krásná 19 neplavec žádný 
libertin Daniel Mateo 18 neplavec žádný 
10 Procházková Štěpánka 16 plavec Irena 
11 Špičková Viola 19 neplavec žádný 
12 Plocová Berenika 19 neplavec Nikola 
Závodní plavci C
Sekot Tomáš 11 závodní Jirka 
Sluka  Daniel 11 plavec žádný 
Diepoldová Sofie 11 závodní Jirka 
Šnokhous Dominik 09 závodní jiny 
Šnokhous Sam 08 závodní jiny 
Čučvarová  Ema 13 závodní Jirka 
Gunár Arnošt 11 závodní jiny 
Závodní plavci B
Štůlová Klára 09 závodní Jirka 
Filinger Patrik 10 plavec Jirka 
Dáňová Irena 07 závodní jiny 
Cigl Tadeáš  11 závodní žádný 
Kateřina Paymová 09 závodní jiny 
Závodní plavci A
Kasova Jitka 09 neplavec Jirka 
Kroulík  Jakub 05 závodní Jirka 
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016