:. Reklama

:. Sponzoři

Žatec plave přes La Manche

Žatec - 17.11.2009

V úterý 17.11.2009 se konal v bazénu Obchodní akademie plavecký maraton pod názvem Žatec plave přes La Manche. Akce proběhla k příležitosti 10. výročí založení oddílu plavání SK Jazzmani Žatec, který byl také hlavním pořadatelem. Cílem bylo součtem uplavaných kilometrů všech účastníků překonat vzdálenost z Francie do Anglie v nejužším úseku kanálu La Manche. Nakonec se to ke spokojenosti pořadatelů i plavců podařilo hned 3x!

Celá akce začala v 9:00 a konec byl v 19:00. Celkem 10 hodin, za které se uplavalo 101.8km. Tím je stanoven počáteční rekord maratonu a budeme zvědavi, zda se ho podaří v dalším ročníku překonat.


A jaké byly ohlasy:
Karasová Jana: Akce se nám líbila, jsem ráda, že se něco děje a je to zajímavý nápad. Děti jsou rádi, že taky něco dokážou a mají se čím pochlubit.
Haišman Radek: Líbilo se mi to, dobrý nápad udělat něco takového. Jsem rád, že jsem se zúčastnil.
Payma Ondřej: (jeden z organizátorů) Chtěl bych poděkovat plavcům, pořadatelům a zvláště pak hlavnímu organizátorovi panu Mgr. Jiřímu Karasovi
Karas Jiří: (hl organizátor) Jsem překvapený kolik návštěvníků akce přilákala a kolik se uplavalo kilometrů.


Z ohlasů i z celkového nadšení plavců se dá říci, že akce se vydařila na výbornou. V bazénu se sešli nejen jednotlivci, ale přišly plavat i celé rodiny. Smysl celé akce zapojit co nejvíce lidí se povedl a je vidět, že i v této uspěchané době si někteří najdou čas na aktivní pohyb, který prospívá jejich zdraví. Tímto plavecký oddíl SK Jazzmani Žatec děkuje všem účastníkům a věříme, že se za rok opět sejdeme. Plavání zdar.


Oficiální plakát
Autor: Karel Urban


Reklama

Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016