Město Žatec

Chmelařství Žatec

Praha 2017 - 4.kolo ČP

Praha - 2.-4.6.2017

Ve dnech 2.-4.6.2017 proběhlo v Praze Podolí další kolo Českého poháru v plavání. Z našeho oddílu se vydali na tento závod čtyři plavci: Lucie Svěcená, Davidu Urban, Filip Macha Jakub Seifert.

Lucie Svěcená spolu s Davidem Urbanem startovali v Praze jen v neděli ve svých nejlepších disciplínách 100m motýlek a 100m volným způsobem. Bohužel jim nepřálo počasí, které je velice důležitým faktorem při závodech na venkovním bazénu. Lucka i přesto zvítězila na 100m motýlek s velkým náskokem a David na 100m volným způsobem obsadil 2.místo. K tomu přidal ještě 5.místo na 100m motýlek.

Filip Mach s Jakubem Seifertem si jeli do Prahy vyzkoušet bazén před MČR dorostu, které se bude konat v červenci právě zde. Filipovi se velice dařilo a dokázal ve svých startech na 50 a 100m prsa posunout hranici svého osobního rekordu. Na 100m prsa dokonce atakoval postup do finále, který mu unikl o pouhých 5 setin. Kuba Seifert zaplaval také dobře a všechny jeho časy byli těsně za svými osobními rekordy. Nejlépe se umístil na 100m motýlkem, kde obsadil 40.místo.