Město Žatec

Chmelařství Žatec

Letní mistrovství ČR dorostu

Praha - 6.-9.7.2017

Na Letní Mistrovství ČR dorostu konaném v Praze 6.-9.7.2017 se z našeho oddílu kvalifikovali celkem 4 plavci. Marie Hnízdilová, Světlana Vavríková, Filip Mach a Jakub Dvořák.

Nejvíce se dařilo Marii Hnízdilové, která získala medaili na 200m znak, kde časem 2:24.74 obsadila skvělé 3.místo. Na 500m znakem přidala 6.místo a na 100m znak 7.místo.

Ostatní plavci se všichni dokázali probojovat do první desítky. Filip Mach si vyplaval hned dvě finále a v nich obsadil 7.místo na 50m prsa a 8.místo na 100m prsa. Na nejdelší prsařské trati 200m prsa obsadil Filip konečné 9.místo.

Jakub Dvořák zůstal jen těsně před branami finále a to když na 50m prsa obsadil 9.místo a na 50m motýlkem 11.místo. Světlaně Vavríkové se nejvíce dařilo na 50m znak, kde skončila na 10.místě.

Autor: Karel Urban