:. Reklama

:. Sponzoři

Oddílová soutěž 2009 - 1.pololetí

Informace

     Další kolo oddílové soutěže proběhne v měsíci březnu od 2.3. do 22.3.2009.

Pravidla

     Jediné a zároveň rozhodující pravidlo je počet naplavaných kilometrů od 2.3. do 22.3.2009. Kilometry se nasčítávají jak z tréninků tak i když si půjdete sami ve svém volném čase zaplavat. Podmínkou ovšem je, že budete mít veškeré km zapsané v plaveckém deníku a km zaplavané ve volném čase budete mít navíc i podepsané buď trenérem nebo plavčíkem.
Pro shrnutí - každý záznam v plaveckém deníku musí obsahovat datum, čas od - do, počet km a podpis trenéra či plavčíka.

Každé pondělí pak přijdete a nahlásíte počet zaplavanýcjh km za uplynulý týden.
Kdo nenahlásí kilometry v pondělí, nebude mu celý týden započítán !!!

Do soutěže se nezapočítávají ty km, které budete mít sice zapsané, ale nebudete je mít podespané.
V případě pokusu o podvod budete okamžitě ze soutěže vyloučeni, což se doufám nestane.
V případě pochybností o počtu naplavaných km bude na konci soutěže tzv. testovací trénink a budete muset zaplavat úsek zadaný trenérem přibližně stejnou průměrnou rychlostí jako bude váš nejlepší výkon za uplynulý měsíc.
Změna Do soutěže se nezapočítávají kilomtery naplavané sploutvemi a packami.
Do soutěže se započítávají i kilometry zaplavané s ploutvemi, ale je potřeba podělit uplavanou vzdálenost 2!

Konečné pořadí k 22.3.2009

Starší

Pořadí Jméno km
1. Urban David 90.150
2. Plevko Tomáš 72.200
3. Urbanová Lucie 67.450
4. Eichelmanová Hana 63.150
5. Iblová Kateřina 54.675
6. Iška David 33.800
7. Tykalová Tereza 16.450
8. Zumrová Kateřina 15.900
9. Sochorovská Kamila 7.000

Masters - Muži

Pořadí Jméno km
1. Dvořák Martin 25.200
2. Urban Míra 16.750
3. Červenka Ctibor 16.500
4. Urban Karel 10.500
5. Iška Milan 6.500
6. Payma Ondřej 6.000
Mladší

Pořadí Jméno km
1.-2. Dvořák Jakub 85.000
1.-2. Červenková Barbora 85.000
3. Červenka Dominik 57.250
4. Kozáková Kateřina 51.175
5. Voráč Stanislav 44.350
6. Urban Filip 40.175
7. Kozák Jan 39.750
8. Urban Tomáš 32.700
9. Zugar Tomáš 24.150
10. Barochová Pavla 12.250
11. Koutník Marek 10.600
12. Hoblíková Jana 10.400
13. Henrych Štěpán 6.150

Masters - Ženy

Pořadí Jméno km
1. Urbanová Iva 9.000
2. Dvořáková Lenka 1.250
3. Urbanová Šárka 0.750
Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016